Cineplexx Palas – repertoar

Repertoar bioskopa Cineplexx Palas od 28.9. do 4.10.

3211 –  NOVO NA REPERTOARU
Režija: Danilo Bećković i Andrijana Stojković
Uloge: Stefan Đurić Rasta, Radomir Rale Milenković, Goran Sultanović, Slaviša Čurović, Milan Čučilović
Trajanje filma: 70 min.
Žanr: muzički, biografski, triler
Termini: 18:00, 19:30, 21:00
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=EWnTUcnXY1o

ŠTO SE BORE MISLI MOJE –  NOVO NA REPERTOARU
Režija: Milorad Milinković
Uloge: Dragan Mićanović, Miloš Timotijević, Tamara Krcunović, Nataša Ninković, Nebojša Dugalić
Trajanje filma: 140 min.
Žanr: drama, triler
Termini: 28.9. 17:00, 19:30; od 29.9. 17:00, 19:45
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=1imoWNMRvt8

PATROLNE ŠAPE – MOĆNI SINH –  NOVO NA REPERTOARU
Režija: Cal Brunker
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 93 min.
Žanr: animirana avantura
Termini: 15:15, 16:15 + sub/ned 11:00, 11:45, 12:45, 14:30
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=O_7_CmNEyP8

SLAGALICA STRAVE X –  NOVO NA REPERTOARU
Režija: Kevin Greutert
Uloge: Tobin Bell, Shawnee Smith, Michael Beach, Steven Brand
Trajanje filma: 118 min.
Žanr: horor
Termini: 20:00, 22:15
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=_-2WUqYChlk

KREATOR –  NOVO NA REPERTOARU
Režija: Gareth Edwards
Uloge: John David Washington, Gemma Chan, Allison Janney, Ralph Ineson, Marc Menchaca
Trajanje filma: 133 min.
Žanr: SF, triler
Termini: 15:10, 19:45, 22:15
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=QS6QUsFy830

RIČARD RODA 2 SINH
Režija: Benjamin Quabeck, Mette Tange
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 85 min.
Žanr: animirana avantura
Termini: 16:30 + sub/ned 11:30, 13:30
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=zdXU8hIwu9o

SMRT DJEVOJČICE SA ŽIGICAMA
Režija: Goran Kulenović
Uloge: Goran Navojec, Ozren Grabarić
Trajanje filma: 107 min.
Žanr: drama, triler, kriminalistički
Termini: 18:15
Trejler https://youtu.be/c5FeujWajXw

PLAĆENICI 4
Režija: Scott Waugh
Uloge: Jason Statham, 50 cent, Megan Fox
Trajanje filma: 103 min.
Žanr: akcija
Termini: 15:45, 21:30
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=HYeftGDbHiQ

PRIČAJ SA MNOM
Režija: Danny Philippou, Michael Philippou
Uloge: Sophie Wilde, Joe Bird, Alexandra Jansen, Otis Dhanji, Miranda Otto
Trajanje filma: 93 min.
Žanr: horor
Termini: 22:15
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=8zY2kQ3yiyU

POSLIJE SVEGA: FINALE
Režija: Castille Lando
Uloge: Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford, Mimi Keene, Stephen Moyer, Louise Lombard
Trajanje filma: 93 min.
Žanr: romansa, drama
Termini: 15:00
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=NzSnXciHYAw

PORED TEBE
Režija: Stevan Filipović
Uloge: Mina Nikolić, Miriam Margolyes, Branislav Trifunović, Darko Ivić, Goran Jevtić
Trajanje filma: 116 min.
Žanr: drama
Termini: 17:00, 19:15
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=n2WYARk8LKQ

UBISTVO U VENECIJI
Režija: Kenneth Branagh
Uloge: Kenneth Branagh, Kyle Allen, Camille Cottin, Jamie Dornan, Tina Fey, Jude Hill, Ali Khan
Trajanje filma: 103 min.
Žanr: drama, horror, krimi
Termini: 20:30, 22:30
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=T58E7h9lh-M&t=1s

VELIKE AVANTURE MAČKE RU
Režija: Guillaume Maidatchevsky
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 82 min.
Žanr: porodični
Termini: sub/ned 11:15, 13:00
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=z5t9g5ki-5o

ČASNA II
Režija: Michael Chaves
Uloge: Taissa Farmiga, Bonnie Aarons, Storm Reid
Trajanje filma: 110 min.
Žanr: horor
Termini: 17:50, 22:30
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=viNv3gIsK7s

DETEKTIV CVRLE I ZLATNA KOŠNICA sinh
Režija: Grigoriy Vozhakin
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 82 min.
Žanr: animirana avantura
Termini: sub/ned 13:15
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=w_rJ2OmGITM

PRAVEDNIK 3
Režija: Antoine Fuqua
Uloge: Denzel Washington, Dakota Fanning
Trajanje filma: 109 min.
Žanr: akcija
Termini: 17:35
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=j52XJx5lRGU

NINDŽA KORNJAČE: HAOS 3D sinh
Režija: Jeff Rowe
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 99 min.
Žanr: akcija, animacija, avantura
Termini: sub/ned 12:00, 13:15
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=5HpPoV4rAAI&t=3s

GRAN TURISMO
Režija: Neill Blomkamp
Uloge: Orlando Bloom, Darren Barnet, Archie Madekwe
Trajanje filma: 135 min.
Žanr: akcija, avantura, drama
Termini: sub/ned 14:00
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=3cEgLeN23A8

RUBI TINEJDŽERKA: MORSKO ČUDOVIŠTE sinh
Režija: Kirk DeMicco
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 93 min.
Žanr: animirani
Termini: sub/ned 11:15
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=0_chVmqIIQY

Rezervacije na broj: 051 217 409

www.cineplexxpalas.ba