Cineplexx Palas – repertoar

Repertoar bioskopa Cineplexx Palas od 22.2. do 28.2.

DUNE II – PRETPREMIJERNO 28.02. U 19:45
Režija: Denis Villeneuve
Uloge: Rebecca Ferguson, Timothée Chalamet, Zendaya
Trajanje filma: 166
Žanr: SF, drama, akcija
Termini: Pretpremijerno 28.02. u 19:45
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=asbK1IQBXaM

BRZI I NEUSTRAŠIVI sinh – NOVO NA REPERTOARU
Režija: Ross Venokur
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 93 min.
Žanr: animirana avantura
Termini: 15:00, 16:15, 17:30 + sub/ned 11:00, 13:00
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=_9YiICnqkxY&t=10s

ZEMLJA LOŠIH – NOVO NA REPERTOARU
Režija: William Eubank
Uloge: Russell Crowe, Liam Hemswortha, Milo Ventimiglia
Trajanje filma: 113 min.
Žanr: akcija, triler
Termini: 18:05, 21:15
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=avWMrS120qA

SUNCE MAMINO – NOVO NA REPERTOARU
Režija: Kosta Đorđević
Uloge: Pavle Čemerikić, Branka Katić, Denis Murić, Alisa Radaković, Pavle Mensur, Dubravka Kovjanić
Trajanje filma: 93 min.
Žanr: drama
Termini: 19:45.       28.02. termin 17:00
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=bxw1zeVDwuw&t=1s

LISA FRANKENSTEIN – NOVO NA REPERTOARU
Režija: Zelda Williams
Uloge: Kathryn Newton, Cole Sprouse, Liza Soberano, Henry Eikenberry, Joe Chrest i Carla Gugino
Trajanje filma: 101 min.
Žanr: horor, komedija
Termini: 21:30
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=ZwUdfu0ozl8

UBICA DEMONA: HAŠIRA OBUKA – NOVO NA REPERTOARU
Režija: Haruo Sotozaki
Trajanje filma: 104 min.
Žanr: anime
Termini: 18:15
Trejler[AB1]  https://www.youtube.com/watch?v=sox1ChtiGUo

MADAM WEB
Režija: S.J. Clarkson
Uloge: Dakota Johnson, Sydney Sweeney, Isabela Merced, Emma Roberts, Adam Scott, Tahar Rahim
Trajanje filma: 118 min.
Žanr: akcija, avantura, fantazija
Termini: 15:15, 20:15, 22:30
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=SdPMPjAdf8I

BOB MARLEY ONE LOVE
Režija: Reinaldo Marcus Green
Uloge: Kingsley Ben-Adir, Lashana Lynch, James Norton, Tosin Cole, Anthony Welsh
Trajanje filma: 106 min.
Žanr: biografska drama
Termini: 19:30, 22:15
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=dJXf7WkTi8s

STRANCI
Režija: Andrew Haigh
Uloge: Andrew Scott, Paul Mescal, Jamie Bell
Trajanje filma: 104 min.
Žanr: drama
Termini: 17:45, 22:30
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=bnCJr5hQn1E

ŽIVI I ZDRAVI –
Režija: Ivan Marinović
Uloge: Tihana Lazović, Goran Bogdan, Mirjana Joković, Goran Slavić
Trajanje filma: 100 min
Žanr: drama, komedija
Termini: 17:00, 20:15                   28.02. samo u 20:15
Trejler: https://www.youtube.com/watch?v=pSn5LHXFatk

KUCE U OPERI sinh
Režija: Vasiliy Rovenskiy
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 75 min
Žanr: animirani, komedija, porodični
Termini: 16:00 + sub/ned 11:00, 12:30
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=U0M7vzua4fE

ŠKOLA MAGIČNIH ŽIVOTINJA
Režija: Sven Unterwaldt
Uloge: Emilia Maier, Loris Sichrovsky, Lilith Johna, Leonard Conrads, Emilia Pieske, Nadja Uhl, Justus von Dohnányi, Heiko Pinkowski, Milan Peschel
Trajanje filma: 103 min
Žanr: porodična avantura
Termini: 15:45 + sub/ned 11:30, 13:15
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=arRozw2AclI

ARGYLLE: SUPER ŠPIJUN
Režija: Matthew Vaughn
Uloge: Bryce Dallas Howard, Sam Rockwell, Henry Cavill, John Cena, Dua Lipa, Bryan Cranston, Sofia Boutella, with Ariana DeBose, Catherine O’Hara, Samuel L. Jackson
Trajanje filma: 140 min
Žanr: špijunski triler, fantazija porodični
Termini: sub/ned 13:30
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=A6a5X0WqAu0

PRIČA O ČAROBNOM MAČU sinh
Režija: Andrey Kolpin
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 90 min
Žanr: animirani, avantura
Termini: sub/ned 11:20
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=EqahTi-6phw&t=2s

NEDELJA
Režija: Nemanja Ćeranić
Uloge: Husein Alijević, Marko Janketić, Stefan Vukić, Aleksej Bjelogrlić, Alen Selimi, Ana Pindović, Zlatan Vidović, Maša Đorđević, Milica Janevski, Stojsa Oljačić, Bajram Severdžan, Nela Mihajlovi
Trajanje filma: 120 min
Žanr: drama
Termini: 17:30, 19:00, 20:00, 21:45 + sub/ned 13:15
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=_g-D_itKkmQ&t=1s

LASSIE 2: NOVA PUSTOLOVINA
Režija: Hanno Olderdissen
Uloge: Katharina Schüttler, Justus von Dohnányi, Dennis Mojen
Trajanje filma: 91 min
Žanr: porodični
Termini: 16:20 + sub/ned 12:00, 14:00
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=YFhW5ygTDsw

AQUAMAN I IZGUBLJENO KRALJEVSTVO 3D
Režija: James Wan
Uloge: Jason Momoa, Patrick Wilson, Amber Heard, Yahya Abdul-Mateen II, Nicole Kidman
Trajanje filma: 124 min.
Žanr: akcija, SF
Termini: sub/ned 14:00
Trejler https://youtu.be/BAKo1_ZzyQo

MAŠA I MEDVJED: JOŠ ZABAVNIJE SINH
Režija: Vasiko Bedoshvili
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 76 min.
Žanr: animirana avantura
Termini: sub/ned 11:30
Trejler https://youtu.be/78-PaCupUbc


 [AB1]