Site icon mladibl.com

Cineplexx Palas – repertoar

Repertoar bioskopa Cineplexx Palas od 11.4. do 17.4.

ISTJERIVAČI DUHOVA: LEDENA PRIJETNJA – NOVO NA REPERTOARU
Režija: Gil Kenan
Uloge: Paul Rudd, Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Kumail Nanjiani, Patton Oswalt
Trajanje filma: 116 min.
Žanr: avantura, fantazija, komedija
Termini: 15:00, 17:15, 19.30, 21:50
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=g8tAXby5dbQ

UKUS LJUBAVI – NOVO NA REPERTOARU
Režija: Anh Hung Tran
Uloge: Juliette Binoche, Benoit Magimel, Emmanuel Salinger
Trajanje filma: 135 min.
Žanr: romansa, drama
Termini: 20:00
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=tsk-06cWGfY

48 SATI I JEDAN MINUT – NOVO NA REPERTOARU
Režija: Sonia Alexa
Uloge: Radivoje Bukvić, Nataša Ninković, Marina Ćosić, Branka Pujić, Klara Hrvanović, Vanja Ejdus
Trajanje filma: 88 min.
Žanr: drama
Termini: 19:45
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=QHh73ZtS1IM

LUXEMBOURG, LUXEMBOURG – NOVO NA REPERTOARU
Režija: Antonio Lukich
Uloge: Amil Nasirov as Kolya, Ramil Nasirov as Vasya, Liudmyla Sachenko as Larysa Petrivna
Trajanje filma: 105 min.
Žanr: drama, komedija
Termini: 20:15
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=JY_zrGQa2Ws

THE FIRST OMEN: PRVO PRETKAZANJE
Režija: Arkasha Stevenson
Uloge: Bill Nighy, Nell Tiger Free, Ralph Ineson
Trajanje filma: 138 min
Žanr: horor
Termini: 17:30, 21:40
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=uIWH8tBKBao

AMELIJINA DJECA
Režija: Gabriel Abrantes
Uloge: Carloto Cotta, Brigette Lundy-Paine, Alba Baptista, Anabela Moreira, Rita Blanco
Trajanje filma: 91 min
Žanr: horor
Termini: 22:30
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=5ROj9XnP7Hg

NOINA ARKA
Režija: Sérgio Machado, Alois Di Leo
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 84 min
Žanr: animirani, avantura, mjuzikl
Termini: 15:45 +sub/ned 11:30, 13:30
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=Jz_txznxN7w

GODZILLA VS KONG: NOVO CARSTVO
Režija: Adam Wingard
Uloge: Dan Stevens, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry
Trajanje filma: 113 min
Žanr: akcija
Termini: 2D u 22:15, 3D u 15:30, 17:45 + sub/ned 12:45
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=J6kUsE8b248

BABA JAGA
Režija:
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 90 min
Žanr: animirani, avantura
Termini: 16:15 + sub/ned 11:00, 14:15
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=oI5msyeM6fY&t=8s

IZAZOV ŽIVOTA
Režija: Simon Cellan Jones
Uloge: Mark Wahlberg, Simu Liu, Juliet Rylance
Trajanje filma: 106 min
Žanr: avantura, akcija
Termini: 22:15
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=-OIONzQ9hzo

RUSKI KONZUL
Režija: Miroslav Lekić
Uloge: Žarko Laušević, Nebojša Dugalić, Paulina Manov, Svetozar Cvetković, Visar Vishka, Danica Radulović, Nada Macanković, Mensur Safqiu, Enver Petrovci, Ljubiša Savanović, Petar Zekavica
Trajanje filma: 147 min
Žanr: drama
Termini: 17:45, 19:15, 22:00
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=UkO5q1v9TTI

KUNG FU PANDA 4
Režija: Mike Mitchell
Uloge: sinhronizovano
Trajanje filma: 93 min.
Žanr: animirana avantura
Termini:  2D u 15:15, 17:15 + sub/ned 11:15, 13:15   3D u sub/ned 11:50, 13:50
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=XajikM9R4hE

JORGOVANI
Režija: Siniša Cvetić
Uloge: Ivan Bosiljčić, Sloboda Mićalović, Gordan Kičić, Mima Karadžić
Trajanje filma: 85 min.
Žanr: romantična komedija
Termini: 18:15, 20:30
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=ZUyrZmMlMaw

ŠKOLA MAGIČNIH ŽIVOTINJA
Režija: Sven Unterwaldt
Uloge: Emilia Maier, Loris Sichrovsky, Lilith Johna, Leonard Conrads, Emilia Pieske, Nadja Uhl, Justus von Dohnányi, Heiko Pinkowski, Milan Peschel
Trajanje filma: 103 min
Žanr: porodična avantura
Termini: sub/ned 12:15
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=arRozw2AclI

LASSIE 2: NOVA PUSTOLOVINA
Režija: Hanno Olderdissen
Uloge: Katharina Schüttler, Justus von Dohnányi, Dennis Mojen
Trajanje filma: 91 min
Žanr: porodični
Termini: 15:40 + sub/ned 11:45, 13:45
Trejler https://www.youtube.com/watch?v=YFhW5ygTDsw


 [AB1]

Exit mobile version