✨ 8. MART – DAN ZA NAS! ✨🌸
Ove godine Dan žena ne obilježavamo simbolično – već snažno, glasno i u pokretu. 💃
U saradnji sa ✨ @bojic_tanja ✨, pripremile smo dan posvećen ženskoj energiji, samopouzdanju i hrabrosti da izađemo iz zone komfora I probamo nešto novo. Našim ženama poklanjamo DVIJE radionice:
💃 Cuban Salsa Lady Style (Duška)
🕚 11:00 – 12:30h
☕ Pauza 15 min
👠 High Heels (Tanja)
🕧 12:45 – 14:15h
💃 Šta je Lady Style?
Lady Style je način da kroz kubansku salsu razviješ eleganciju, ženstvenost, izražajnost i sigurnost u pokretu. Fokus je na radu ruku, kukova, izolacijama i samopouzdanju u plesu.
➡️ Za učešće na radionici POTREBNO je poznavanje osnovnih koraka salse.
👠 Šta je High Heels?
High Heels je ples u štiklama I tehnika koji spaja snagu, kontrolu, ženstvenost i karakter. To je izlazak iz zone komfora. To je stav.
➡️ NIJE potrebno prethodno plesno znanje – samo otvorenost da probaš nešto novo.
Banja Luka možda nije navikla na Heels… ali baš zato je vrijeme da pomjerimo granice. Mi smo ovdje da rastemo, a izaći iz zone komfora znači zakoračiti u novu verziju sebe, a 8. mart je savršen dan za to. 🤗
🎁 Ove radionice su naš poklon ženama povodom 8. marta.
📌 Prijave su OBAVEZNE putem forme u opisu profila.
Ovaj 8. mart ne slavimo samo cvijećem.💐
Slavimo pokretom. Stavom. Energijom. 💥
Vidimo se na podijumu. 💄👠💃
Preuzeto sa: Instagram

